Home Kronika policyjna Chwiejnym krokiem wszedł po wódkę na stacji paliw.

Chwiejnym krokiem wszedł po wódkę na stacji paliw.

by admin
251 wejść

17 kwietnia 2022 roku, o godzinie 1.15 dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące ujęcia pijanego kierowcy. Zdarzenie miało miejsce na terenie stacji paliw w miejscowości Drużbice-Kolonia w powiecie bełchatowskim. Na miejscu policjanci ustalili, że na stację przyjechał 34-letni kierowca opla corsy. Zaparkował on auto pod wejściem do budynku i chwiejnym krokiem wszedł do wewnątrz, gdzie chciał kupić alkohol.

Jego zachowaniem zainteresowali się inni klienci obecni w tym czasie na stacji. Zgłaszający widząc, że jest on pod wpływem alkoholu, bez chwili wahania zareagowali kiedy podejrzewany znów chciał wsiąść za kierownice swojego auta. W takiej sytuacji zabrali mu kluczyki od pojazdu i na miejsce wezwali patrol policji.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy corsy. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Przypominamy, że kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów/ nadkom. Iwona Kaszewska

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz