Home Kultura i edukacja Wracają Dni Energetyka. Już w najbliższą sobotę.

Wracają Dni Energetyka. Już w najbliższą sobotę.

by admin
560 wejść

Elektrownia Bełchatów, należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, zaprasza mieszkańców Bełchatowa i okolic na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Energetyka, który odbędzie się już w sobotę, 6 sierpnia na Placu Narutowicza przy PGE Giganty Mocy. Podczas koncertu nie zabraknie występów gwiazd z polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej, pokazów artystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych.

Z okazji Dnia Energetyka 2022 na plenerowej scenie bełchatowskich Gigantów Mocy wystąpi m.in. Big Band Orkiestry Zakładowej Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów ze znanymi przebojami muzyki rozrywkowej, Dr Queen z największymi przebojami kultowego Freddiego Mercurego, a na radosną folkowo-rockową nutę zagra ukraiński zespół The Ukrainian Folk. Koncert uświetni gwiazda wieczoru – Anna Wyszkoni.

Dla Elektrowni Bełchatów obchody Dnia Energetyka są wyjątkowym czasem. Każdy sukces bełchatowskiej elektrowni i jej pozycja na energetycznej mapie Polski jest zasługą naszych Pracowników, a ten szczególny dzień będzie znakomitą okazją, żeby im za to podziękować. Elektrowni Bełchatów nie brakuje dobrej energii, dlatego chętnie się nią podzielimy ze wszystkimi, którzy razem z nami zechcą świętować tegoroczny Dzień Energetyka zarówno podczas koncertu, jak i podczas wszystkich imprez towarzyszących – mówi Michał Banaszczyk, dyrektor Elektrowni Bełchatów.

W programie koncertu nie zabraknie również pokazów magii w wykonaniu znanych twórców z TikToka Pana Buźki i Pana Magicznego, a także popisów umiejętności wokalnych Roksany Sapoty i Patryka Nowaka. Tanecznym show zachwyci widzów Rafał Tito. Na koncercie nie zabraknie również konkursów, malowania twarzy, gier i tańców. Energetyczny wieczór zwieńczy multimedialny show grupy MultiVisual, czyli pokaz laserów i nowoczesnej sztuki cyrkowej. Przy okazji zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej zaproszonych foodtrucków.

Koncert z okazji Dnia Energetyka 2022 to nie jedyna atrakcja, którą Elektrownia Bełchatów przygotowała dla okolicznych mieszkańców. Przez cały sierpień do 17 września organizowane będą zawody o Puchar Dyrektora Elektrowni Bełchatów w różnych dyscyplinach sportowych, a oddziałowy Klub Honorowych Dawców Krwi przeprowadzi letnią akcję krwiodawstwa.

Energetyka

Szczegóły koncertu i wydarzeń towarzyszących w ramach obchodów Dnia Energetyka 2022 znajdują się na plakacie.

Zapraszamy! Start: godz. 17:00.

źródło: Departament Komunikacji PGE GiEK

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz