Home Edukacja Nominacje na dyrektorów szkół i przedszkoli wręczone

Nominacje na dyrektorów szkół i przedszkoli wręczone

by admin
153 wejść

Nowo powołani dyrektorzy odebrali powierzenia. Prezydent Mariola Czechowska wraz z wiceprezydentem Łukaszem Politańskim złożyli im gratulacje i przekazali życzenia, by praca była dla nich źródłem zadowolenia i satysfakcji.

W połowie sierpnia miasto rozstrzygnęło konkursy na dyrektorów dwóch szkół podstawowych i dwóch przedszkoli. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego prezydent Mariola Czechowska wręczyła im dyrektorskie powierzenia. – Gratuluję Paniom objęcia funkcji dyrektora. To niełatwe zadanie, ale jestem przekonana, że doświadczenie i kompetencje, jakie Panie posiadacie, zaowocują wieloma sukcesami. Wierzę, że doskonale pokierują Panie naszymi placówkami, a dzieci będą mieć doskonałe warunki do nauki i rozwoju. Życzę owocnej współpracy z kadrą nauczycielską i rodzicami. Wchodzimy w nowy rok szkolny. Wyzwań nie brakuje. Zapewniam jednak, że będziemy Panie wspierać i pomagać – powiedziała prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

W Przedszkolu Samorządowym nr 1 konkurs ponownie wygrała Izabela Czaja. Zmiany nie będzie również w Szkole Podstawowej nr 8. Nadal kierować „Ósemką” będzie Maria Łazuga. Nowego dyrektora zyskała zaś Szkoła Podstawowa nr 5 i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9. „Piątką” zawiadywać będzie Agata Wojciechowska, która dotychczas była wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4. Natomiast w „Dziewiątce” konkurs wygrała Mariola Stelmaszczyk, dotychczasowa wicedyrektor właśnie ZSP nr 9.

Dyrektorom zostało powierzone stanowisko na 5 lat szkolnych. Będą pełnić tę funkcję od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2027 r.

źródło: UM Bełchatów/ ADA

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz