Home Wiadomości Zimowe ferie w bibliotece

Zimowe ferie w bibliotece

by admin
142 wejść

Ferie tuż-tuż. Dzieci, które zimową przerwę w nauce spędzą w mieście, zapraszamy do biblioteki publicznej. Przygotowaliśmy ciekawe propozycje, m.in. zabawy z kodowaniem, warsztaty teatralne czy zajęcia plastyczne. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Jak co roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Bełchatowie włącza się w akcję Ferie w mieście. Na dobry początek, czyli już pierwszego dnia zimowego wypoczynku startują zajęcia „Mali, ale wielcy – rozwijaj swoje pasje”. W programie są warsztaty teatralne oraz coachingowe, spotkanie z przedstawicielem mediów, zabawy z kodowaniem, zagadki czy doświadczenia fizyczno-chemiczne. Zajęcia prowadzone będą w dwóch turach (od 16 do 18 stycznia oraz od 23 do 25 stycznia) w siedzibie głównejplacówki przy ul. Kościuszki 9. Do udziału w nich zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat.

Równie atrakcyjnie zapowiadają się propozycji bibliotecznych filii. Uczestnicy ferii, czyli dzieci w wieku 8-12 lat, będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych, a także przenieść się w świat gier i zabaw. Zajęcia w filii nr 1 w Rynku Grocholskim prowadzone będą 26 i 27 stycznia, zaś w filii nr 4 przy ul. Turkusowej 7 od 18 do 29 stycznia.

Szczegółowy harmonogram zajęć jest dostępny na plakatach, na stronie internetowej oraz facebookowym profilu biblioteki. Co ważne, udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Ze względu jednak na ograniczoną liczbę miejsc, należy się wcześniej zapisać. Więcej informacji znajduje się na plakacie poniżej artykułu. Można je także uzyskać dzwoniąc do placówki:

  • biblioteka główna (ul. Kościuszki 9): tel. 44 635 03 18 oraz 516 355 804
  • filia nr 1 (ul. Rynek Grocholski 18): tel. 44 633 36 76
  • filia nr 4 (ul. Turkusowa 7): tel. 44 633 62 33.

źródło: UM Bełchatów/ AP

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz