Home Motoryzacja Kilka tysięcy motocyklistów na jubileuszu PRM w ośrodku Wawrzkowizna [GALERIA][FILM]

Kilka tysięcy motocyklistów na jubileuszu PRM w ośrodku Wawrzkowizna [GALERIA][FILM]

by admin
3,7K wejść

Kilka tysięcy motocyklistów z kraju i zagranicy odwiedziło ośrodek Wawrzkowizna koło Bełchatowa a wszystko to za sprawą okrągłego jubileuszu Polskiego Ruchu Motocyklowego, który przypada właśnie w tym roku i liczy sobie już 40 lat.

O tym, że motocykliści to jedna wielka rodzina może świadczyć fakt, że cały jubileuszowy zlot odbywał się w przyjaznej atmosferze a wszyscy którzy przyjechali na spotkanie nie mieli powodów do tego by się nudzić. W sobotę w samo południe nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy.

Zainaugurował go przemarsz fanów jednośladów od bram ośrodka prowadzony przez orkiestrę grającą szkocką muzykę. Chwilę później rozpoczęło się powitanie wszystkich uczestników zlotu i zaproszonych gości przez Prezydenta PRM Andrzeja Skrobackiego.

Podczas oficjalnej części jubileuszu zostały wcielone w szeregi nowe grupy motocyklowe. Tuż po godzinie 16 rozpoczęły się gry i zabawy dla motocyklistów, którym jak zawsze towarzyszą ogromne emocje i głośny doping. Tego dnia odbyły się również licytacje, na których można było nabyć piłkę z własnoręcznym podpisem kapitana Polskiej Reprezentacji Roberta Lewandowskiego. Wieczorem na scenie pojawiły się same gwiazdy rock n rolla lat osiemdziesiątych. Jary Oz i legendarny zespół Proletaryat z liderem Tomkiem Olejnikiem.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz