Home Sport SKRA nie zagra ze Stocznią Szczecin.

SKRA nie zagra ze Stocznią Szczecin.

by admin
422 wejść

Zaplanowany na sobotę (14 grudnia) mecz PGE Skry Bełchatów ze Stocznią Szczecin ostatecznie nie odbędzie się. Powodem jest wycofanie drużyny rywala z rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki.

W związku z problemami organizacyjnymi klubu KPS Stocznia Szczecin PGE Skra do ostatniej chwili czekała na informację o tym, czy zespół rywala przyjedzie do Bełchatowa na mecz 12. kolejki, który zaplanowano na 14 grudnia 2018 o godz. 14.45. Nasze obawy nie były bezzasadne, bowiem kłopoty organizacyjne naszych rywali nie były tajemnicą, a na wniosek Stoczni przełożono mecz szczecinian z Chemikiem Bydgoszcz. Mimo to, w związku z brakiem konkretnych informacji, rozpoczęliśmy przygotowania do rozegrania meczu.

Dziś już wiadomo, że mecz się nie odbędzie. Prezes KPS Stocznia Szczecin S.A. Jakub Markiewicz wydał oświadczenie, w którym napisał, że klub wycofał się z rozgrywek PlusLigi. Wszystkich kibiców PGE Skry zapraszamy więc na kolejny mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (22 grudnia, godz. 14.45). Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższych dniach.

źródło: skra.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz