Home Powiat Ruszył nowy konkurs powiatu. Najpiękniejsza posesja w powiecie.

Ruszył nowy konkurs powiatu. Najpiękniejsza posesja w powiecie.

by admin
482 wejść

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr wraz z Zarządem Powiatu organizują konkurs pod nazwą „Najpiękniejsza posesja powiatu bełchatowskiego”.

Partnerem przedsięwzięcia jest sklep LEROY MERLIN.Celem konkursu jest promocja estetycznego wizerunku powiatu bełchatowskiego, popularyzacja ciekawych i pomysłowych rozwiązań, mobilizacja mieszkańców do utrzymania porządku i czystości, a także kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek miejsca, w którym mieszkają. W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne – mieszkańcy powiatu bełchatowskiego.

Oceniany będzie wygląd posesji, dbałość o jej ład przestrzenny, wkomponowanie posesji w krajobraz przyrodniczy oraz pomysłowość i trwałość zastosowanych rozwiązań.Co bardzo ważne, ocena będzie się opierać na tym, co można zobaczyć „z drogi” przed domem, czyli miejsca, które na co dzień widzą także inni mieszkańcy i przejezdni.

Termin zgłoszeń konkursowych to 31 lipca. Komisja konkursowa dokona oceny w miesiącach lipiec – sierpień br., a ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród nastąpi we wrześniu. Dla laureatów przewidujemy bony o wartości: I miejsce – 2 000 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 500 zł.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz