Strona domowa Powiat Urna przed starostwem

Urna przed starostwem

by admin
330 wejść

Wydział Komunikacji i Dróg na bieżąco realizuje rejestracje pojazdów, wymianę dowodów rejestracyjnych (np. z powodu braku miejsca na kolejne zapisy czy zagubienia), wydawanie wtórników kart pojazdu i dowodów rejestracyjnych, zgłoszenia sprzedaży lub nabycia pojazdów, wydawanie wtórników tablic rejestracyjnych.

Sposób rejestracji pojazdu zakupionego w Polsce (już zarejestrowanego, tzw. przerejestrowanie) wygląda identycznie, jak w przypadku pojazdów sprowadzonych z zagranicy (pierwsza rejestracja w Polsce) oraz pojazdów nowych. Dokumenty do danej sprawy powinny być zapakowane w jedną kopertę.

Jeśli dokumentacja okaże się niekompletna, pracownik wydziału skontaktuje się z wnioskodawcą telefonicznie, by      przekazać tę informację i ustalić formę uzupełnienia danych. Po odbiór   dokumentów i tablic klienci zgłaszają się osobiście w wyznaczonym tylko dla nich dokładnym terminie i godzinie.

W tym celu przygotowane są specjalne dwa punkty, zabezpieczone obudowami z pleksy, by maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo korzystających z nich mieszkańców i pracowników. Opłaty dotyczące spraw załatwianych w wydziale komunikacji można uiszczać tylko przelewem na rachunek bankowy. 

źródło: Starostwo Powiatowe

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz

X