Strona domowa Powiat Najpiękniejsze tarasy i balkony. II edycja konkursu.

Najpiękniejsze tarasy i balkony. II edycja konkursu.

by admin
415 wejść

Właścicieli mieszkań i posesji, a także wspólnoty mieszkaniowe, zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon. Podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy wybieraliśmy najpiękniejszą posesję w powiecie, przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje z bełchatowskim starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają.

Balkony i tarasy mają teraz swoje przysłowiowe 5 minut. W czasie obowiązkowej kwarantanny miejsca te w naszych mieszkaniach i domach zyskały na znaczeniu. Przytulnie i estetycznie urządzone, udekorowane zielenią i kwiatami, nierzadko wyposażone w lekkie meble, huśtawki czy hamaki, zapewniają domownikom wygodne i przyjemne chwile relaksu i wypoczynku. Warto się tym pochwalić. Najlepsze aranżacje w obu kategoriach zostaną nagrodzone wartościowymi bonami: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce.

Zgłoszenia do konkursu, zawierające fotografie (2-5 egzemplarzy), należy przesyłać do 31 lipca do bełchatowskiego starostwa (poczta tradycyjna lub elektroniczna). Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Zespół ds. Promocji – tel. 44 635 86 42.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz