Home Wiadomości Prądu mogą nie mieć mieszkańcy ulicy Modrej w Bełchatowie.

Prądu mogą nie mieć mieszkańcy ulicy Modrej w Bełchatowie.

by admin
311 wejść

W najbliższy poniedziałek, 8 listopada, mieszkańcy jednej z bełchatowskich ulic przez kilka godzin mogą nie mieć prądu. Jak informuje PGE Dystrybucja, wyłączenie spowodowane będzie koniecznością przeprowadzenia planowanych prac modernizacyjnych.

Prace, eksploatacyjne, przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji oraz linii energetycznych, zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii oraz zmniejszają ryzyko awarii. Dlatego prowadzone one są regularnie i na bieżąco. Wiążą się one jednak z chwilowymi przerwami w dostarczeniu prądu do odbiorców.

Jak na swojej stronie informuje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź (https://pgedystrybucja.pl/planowane-wylaczenia), najbliższa planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej dotyczyć będzie mieszkańców jednej z bełchatowskich ulic.

W poniedziałek, 8 listopada, między godz. 7:30 a 12:30, prądu mogą nie mieć mieszkańcy ulicy Modrej. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie. W razie pytań można zadzwonić pod bezpłatny nr Pogotowia Energetycznego 991.

źródło: UM Bełchatów/AP

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz