Home Regionalne Strażacki piknik w Zelowie. [ZDJĘCIA]

Strażacki piknik w Zelowie. [ZDJĘCIA]

by admin
271 wejść

W Zelowie odbył się pierwszy Regionalny Zlot Pojazdów Pożarniczych. W imprezie udział wzięło 38 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Bełchatowskiego oraz powiatów ościennych. Choć pogoda płatała organizatorom figle to dzielnym druhom nie przeszkodziło to w dobrej zabawie.

Było głośno i mokro. Na początku strażacy zaprezentowali swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku drogowym. Głównym punktem imprezy była parada wozów strażackich ulicami Zelowa. Nie zabrakło także konkursów, ale największym zainteresowaniem cieszył konkurs na najgłośniejsze auto.

Największą jednak atrakcją I Zlotu Pojazdów Pożarniczych była „wodna bitwa”. Władze samorządowe reprezentowali Burmistrz Tomasz Jachymek, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Malinowski, którzy podziękowali druhom za ich ciężką służbę dla społeczeństwa.

Organizatorem Zlotu był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Zelowie natomiast patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Zelowa i Starosta Bełchatowski.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz