Home Motoryzacja 300 km/h po obwodnicy Bełchatowa.

300 km/h po obwodnicy Bełchatowa.

by admin
513 wejść

Bełchatowscy policjanci ustalili kierowcę mercedesa, który na obwodnicy Bełchatowa pędził z prędkością 297 km/h. Stróże prawa o nieodpowiedzialnym zachowaniu pirata drogowego dowiedzieli się z nagrania, które zostało przesłane na specjalną skrzynkę “stopagresjidrogowej”.

Funkcjonariusze po zapoznaniu się z nagraniem natychmiast przystąpili do działania. Błyskawicznie ustalono dane pirata drogowego. Za niebezpiecznie szybką jazdę sąd ukarał bełchatowianina grzywną w wysokości 5000 złotych.

Tak wysoka kara świadczy o tym, że nie ma pobłażania dla lekceważących przepisy ruchu drogowego, którzy drogę traktują jak tor wyścigowy.

źródło: belchatow.policja.gov.pl / pixabay

Może Cię zainteresować

3 komentarze

Hahaha 16 października 2018 - 10:23 Reply
Gal 16 października 2018 - 12:09

A jak ta prędkość liczyl biegly?po hektometrach?

Reply
Sławek 28 października 2018 - 18:30

Przekaż, podaj dalej ten wpis:
Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, Huta, Dobrzelów, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa.
http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg
Optujmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

Reply

dodaj komentarz