Home Rozrywka Katarzyna Cichopek w Bełchatowie. [ZDJĘCIA]

Katarzyna Cichopek w Bełchatowie. [ZDJĘCIA]

by admin
419 wejść

W MiPBP w Bełchatowie o swojej pracy opowiadała znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” i tanecznego show „Taniec z gwiazdami” Katarzyna Cichopek.

Po raz pierwszy pojawiła się w telewizji w 2000 roku, kiedy to zaczęła wcielać się w postać Kingi Zduńskiej. Jej ekranowym partnerem został Marcin Mroczek, grający adwokata Piotra Zduńskiego.

W 2005 roku Kasia Cichopek wzięła udział w programie rozrywkowym emitowanym wówczas przez telewizję TVN “Taniec z Gwiazdami”. Jej partnerem został Marcin Hakiel, z którym wygrała konkurs. Między Cichopek i Hakielem na oczach widzów rodziło się uczucie, które sprawiło, że aktorka i tancerz postanowili zostać parą nie tylko na parkiecie. W 2006 roku wspólnie otworzyli szkołę tańca “Hakiel”w stolicy. Idąc za ciosem otworzyli filie w innych miastach, wydali kurs na DVD i książkę traktujące o nauce tańca.

W 2007 roku Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zostali reprezentantami Polski w pierwszej edycji Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie pokonali wszystkie pary i wygrali. W tym samym roku aktorka prowadziła program “Jak Oni Śpiewają”, gdzie partnerował jej Krzysztof Ibisz.

W późniejszych latach prowadziła program emitowany na Polsat Cafe “Sexy mama”, w którym udowadniała kobietom, że nawet, gdy wcielą się w role matek i żon, powinny zadbać o siebie, swoje samopoczucie i pewność siebie.

W 2008 roku Kasia Cichopek wyszła za mąż za tancerza Marcina Hakiela. Owocem ich miłości są: syn Adam(ur. 2009 r.) i córka Helena (ur. 2013 r.).

źródło: plotek.pl

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

SebeX 15 grudnia 2018 - 12:47

Żonka była i bardzo jest zadowolona ze spotkania. Pani Kasia to miła i sympatyczna osoba z jej ulubionego serialu M Jak Miłość

Reply

dodaj komentarz