Home Rozrywka WOŚP zagrała w Bełchatowie.

WOŚP zagrała w Bełchatowie.

by admin
406 wejść

Bełchatowska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz udowodniła, że gra głośno i donośnie. Na ulice miasta wyszło 275 ciepło ubranych wolontariuszy zaopatrzonych w identyfikatory oraz kolorowe puszki z charakterystycznym czerwonym serduszkiem.

Tak jak w ubiegłych latach finał zorganizowano przy Galerii Olimpia. Jak co roku nie zabrakło wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Na scenie zewnętrznej zagrali: White Highway, Cold Light, Sleepwalker i Bas Tajpan. Pod dachem galerii „orkiestrowicze” zobaczyć mogli pokazy sztuki walk, ratownictwa medycznego, wystawę psów berneńskich i wylicytować ciekawe przedmioty.

Mimo niesprzyjającej pogody mieszkańcy Bełchatowa nie zawiedli. Z informacji, jaką udało nam się uzyskać, na finał WOŚP przybyło ponad 14 tysięcy bełchatowian, którzy zasilili konto orkiestry kwotą ponad 122 tysięcy złotych.

Największą kwotę, 1200 zł, osiągnął podczas licytacji voucher bełchatowskiej grupy offroadowej Wyr 4X4. Za 1050 zł kupiona została piłka z autografami zawodników SKRY Bełchatów, a także okolicznościowa płytka ceramiczna z Paradyża z podpisem Jurka Owsiaka.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz