Home Sport Kibice przywitali pierwszoligowców. [FILM]

Kibice przywitali pierwszoligowców. [FILM]

by admin
628 wejść

W niedzielę w nocy ,fani GKS Bełchatów tłumnie zgromadzili się na klubowym parkingu by przywitać swoich piłkarzy. PGE GKS Bełchatów po dramatycznych emocjach na stadionie Błękitnych Stargard wywalczył upragniony awans na zaplecze ekstraklasy i po trzech sezonach wraca do pierwszej ligi.

Kibice zorganizowali zawodnikom mistrzowskie powitanie. Były śpiewy, podziękowania i szampan. Nie zabrakło oczywiście łez radości.

Teraz po ciężkim sezonie, piłkarze mają miesiąc wolnego by w końcówce czerwca powrócić do treningów i rozpocząć przygotowania do sezonu 2019/2020 w Fortuna I liga.

Może Cię zainteresować

5 komentarzy

c 20 maja 2019 - 10:00

Rydz jaki najebany , trochę nie przystoi żeby taki napruty łaził wśród ludzi , ale jaki klub taki prezes

Reply
Kamil 20 maja 2019 - 10:22

Byłem tam i kilka razy minąłem się z prezesem. I powiem krótko: już komuś żal d… ściska 😀 Człowiek cieszy się, bo ma z czego, śpiewa, śmieje się i skacze to trzeba mu dowalić. Co za naród… 😀
GKS Brawo! Trener Brawo! Prezes Brawo! Zrobiliście coś, co było marzeniem ściętej głowy jeszcze niedawno. Wielka radość i duma. Trzymam kciuki i liczę na więcej takich emocji! Szacun!

Reply
Łodzianin 20 maja 2019 - 12:04

Brawo i gratulacje!
Pozdrowienia z eŁKSiackiej Łodzi.

Reply
1 liga GKS 20 maja 2019 - 13:53

Jednym zdaniem: Pijani ze szczęścia 🙂

Reply
Rafał 20 maja 2019 - 15:07

Bartosiak najlepszy. Brawo Artur Derbin, barwo drużyna, brawo kibice. A co do Rydza – trafiło go, no cóż zdarza się. Nie tacy jak on się publicznie odwalali jakieś szopki. Niech się chłop nacieszy, bo jak w porę się nie ogarnie to go wreszcie zrzucą ze stołka. Jako prezes to on za wiele się nie narobił. Piłkarze podobno bez wypłat, umowy z pge jak nie było tak nie ma. Jednym słowem burdel był i burdel jest.

Reply

dodaj komentarz