Home Rozrywka Absolutny rekord bełchatowskiego WOŚP.[ZDJĘCIA]

Absolutny rekord bełchatowskiego WOŚP.[ZDJĘCIA]

by admin
446 wejść

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już 28 raz i z roku na rok jest coraz lepiej. Także w Bełchatowie, podczas finału orkiestry padł bezapelacyjny rekord.

Na ulicach miasta można było spotkać ludzi z kolorowymi puszkami, do których hojni bełchatowianie wrzucali pieniądze na rzecz WOŚP. W tym roku aż 271 wolontariuszy kwestowało tylko w samym Bełchatowie i zebrali łącznie z licytacjami 173 350,37 zł. To absolutny rekord Bełchatowa.

W ubiegłym roku też nie było źle, ale o 50 tysięcy mniej. Tegoroczny finał odbywał się pod hasłem “Wiatr w żagle” a uzbierane pieniądze przeznaczone będą na zakup urządzeń dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Na dużej scenie przy Galerii Olimpia wystąpiły same gwiazdy i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najwięcej jednak bełchatowian przyszło posłuchać legendarnego zespołu metalowego TSA.

Nie był to jednak skład, który wszyscy pamiętają chociażby z takich utworów jak “51”, “Heavy Metal Świat” czy też “Mass Media” ale śmiało można przyznać, że nowy skład dał radę.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz