Strona domowa Powiat Najpiękniejsze tarasy i balkony w powiecie.

Najpiękniejsze tarasy i balkony w powiecie.

by admin
325 wejść

Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin.

Właściciele 37 tarasów i 43 balkonów z niecierpliwością oczekują na werdyk jury, które to wcale nie będzie miało łatwego zadania. Ilość zgłoszeń to jedno, ale pomysłowość, kreatywność i gust trudno ocenić, zamknąć w liczbach i wyłonić najlepszego z najlepszych.

W tym miejscu gratulujemy i dziękujemy wszystkim odważnym za chęć pochwalenia się zakątkami swych domostw i mieszkań, ich aranżacją, ciekawymi patentami na oświetlenie czy dekoracje.
Wystarczyło sfotografować swoją aranżację balkonu lub tarasu, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać  go do  organizatora.

Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostaną nagrodzone wartościowymi bonami na zakupy: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce.Pod koniec sierpnia nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Wszyscy uczestnicy konkursu o miejscu i godzinie ogłoszenia wyników zostaną powiadomieni telefonicznie.

żródło: archiwum prywatne/Powiat Bełchatowski

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz