Home Motoryzacja Egzaminy na “prawko” wróciły do Bełchatowa.

Egzaminy na “prawko” wróciły do Bełchatowa.

by admin
801 wejść

Wczoraj 12 listopada na ulicach Bełchatowa po bardzo długiej przerwie można było zobaczyć ponownie pojazd egzaminacyjny na prawo jazdy. Czterech kursantów którzy uczyli się jazdy w Auto-Szkole SPEED przystąpiło do egzaminu kategorii AM i wszystkie zakończyły się pozytywnie.

Od kilkunastu lat nie było możliwości żeby egzaminy odbywały się w innych miastach niż te które posiadają już Ośrodki Egzaminowania. W Bełchatowie taki egzamin mieliśmy pierwszy raz więc może być to dobry początek w staraniach o inne kategorie. 

Kursanci po zaliczeniu egzaminu na placu manewrowym Auto-Szkoły SPEED wyjechali na miasto gdzie oznakowani i eskortowani pojazdem egzaminacyjnym pokazali umiejętność prowadzenia oraz stosowania się do Przepisów Ruchu Drogowego. 

Niestety problemy techniczne oraz Pandemia troszkę pokrzyżowała nam plany i egzaminy nie odbyły się tak jak były planowane czyli 16.10.2020r.  

Egzamin teoretyczny wprawdzie zdawany był w Piotrkowie Trybunalskim. 

Głównym celem zarówno naszym czyli Auto-Szkoły oraz Starostwa Bełchatów było nauczanie głównie młodych kursantów jazdy po mieście w którym w przyszłości będą się poruszali. Lepsze opanowanie Naszych dróg niż Piotrkowskich powinno przyczynić się do poprawy ze strony kursantów do Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 

Nie udało by się przeprowadzać egzaminów gdyby nie pomoc Wydziału Komunikacji w Bełchatowie, Starostwa Bełchatowskiego oraz Fundacji Bezpieczni którzy nas cały czas wspierają. 

Może Cię zainteresować

5 komentarzy

kierowca 13 listopada 2020 - 14:26

Nie uczy się przyszlych kierowców jak dobrze i bezpiecznie jeździć, tylko jak łatwiej zdać egzamin. Powinni prawa jazdy dawać na jeżdżenie po Bełchatowie, Zelowie itp.

Reply
.. 13 listopada 2020 - 18:02

rozumiem że ty ustalasz plan i siedzisz w zarządzie i komisji ahhhhhaa to ok

Reply
Belchatowianka 13 listopada 2020 - 14:33

Zdawalam dawno temu w Belchatowie, a teraz jeżdżę po Polsce. Wszyscy dobrze wiedza, ze trening, ciagla jazda ucza perfekcji, a nie wybor miasta gdzie bedzie zdawany egzamin.

Reply
.. 13 listopada 2020 - 18:03

Tak to na zwykłą logikę. Tu chodzi i to, że nie trzeba jeździć do Piotrkowa. Kurwa takie ciężkie to jest ?

Reply
.. 13 listopada 2020 - 18:05

Bez sensu jest gadka i komentowanie nie na temat ,a bo mi się wydaje. To jak ci się kurwa wydaje to idź do wróżbity,

Reply

dodaj komentarz