Home Rozrywka Bełchatowski producent muzyczny promuje swoją najnowszą płytę.

Bełchatowski producent muzyczny promuje swoją najnowszą płytę.

by admin
800 wejść

BANG B czyli Bartłomiej Krawędek urodził się w Piotrkowie Trybunalskim, a od kilku lat mieszka w Bełchatowie. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego największą pasją. Jej profesjonalną produkcją zajmuje się od 2012 roku, wcześniej pod nazwą McKenzie – teraz BANG B.

Nagrania pod znakiem McKenzie produkował w klimacie electro house i future house. Jego muzyka ewoluowała z biegiem czasu. W 2020 roku powstał zupełnie nowy, odmieniony projekt o nazwie BANG B, w którym skupia się na muzyce w stylu deep house i pop.

Kilka miesięcy temu rozpoczął współpracę z wokalistami z całego świata. Na start swojego nowego projektu jakim jest BANG B skomponował utwór z teledyskiem o tytule „Fade Away”. Premiera tej kompozycji zaplanowana jest na 27.11.2020. – W tych ciężkich dla wszystkich czasach w jakich przyszło nam żyć, chcę dać swoim słuchaczom odrobinę radości, aby oderwali się choć na chwilę od codziennych zmartwień – mówi producent. – Pomysł na tworzenie muzyki docierającej do większej grupy słuchaczy siedział mi w głowie od zeszłego roku. Stąd całkowita zmiana pseudonimu, która ma znaczyć, że produkcje muzyczne w tym projekcie mają być dla wszystkich a nie tylko jak wcześniej dla ludzi lubiących clubbing – dodał Bartek Krawędek.

BANG B zapowiedział już kolejne 2 produkcje na przyszły rok.

Może Cię zainteresować

4 komentarze

Potężny Czażasty 19 listopada 2020 - 22:21

Jak słyszę autotune, to mam ochotę głosować na pis…

Reply
Dpd 19 listopada 2020 - 23:25

Producent muzyczny śmieszne

Reply
Mack 20 listopada 2020 - 08:59

A co miał napisać? Muzyk?

Reply
Janusz z wąsem 20 listopada 2020 - 14:48

Niczym się nie wyróżniająca melodia, ale poza tym szacun za to że ma pasję i że przyznaje sie do Bełchatowa.

Reply

dodaj komentarz