Home Zdrowie Uwolnię się od padaczki!

Uwolnię się od padaczki!

by admin
407 wejść

W piątek 23 marca w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury odbył się kolejny otwarty koncert z cyklu Open Stage. Tym razem przy mocnych dźwiękach prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie Julii Spalińskiej.

15-latka od kilku lat choruje na padaczkę lekooporną, która całkowicie przewróciła jej życie do góry nogami. Julia budząc się każdego dnia nie wie czy nadchodzący dzień będzie należał do tych normalnych, spokojnych czy też będzie kolejnym koszmarnym przynoszącym ból i cierpienie.

Ze względu na stan zdrowia dziewczyna nie jest w stanie normalnie uczęszczać do szkoły i uczestniczyć w jego życiu a co chyba najgorsze cieszyć się z uroków nastoletniego życia. Musi niestety korzystać z indywidualnego trybu nauczania. Jedyną szansą na powrót do normalnego życia jest operacja w prywatnej niemieckiej klinice w Schoen, z czym wiążą się ogromne wydatki, bo koszt takiej terapii wynosi blisko 300 tysięcy złotych.

Specjaliści z Niemiec podjęli się przeprowadzenia operacji ale żeby dokładnie zdiagnozować ognisko prowokujące wyładowania potrzebny jest szereg badań i analiz. To już kolejna akcja zbiórki pieniędzy dla chorej Julii,w którą po kolei włączają się, znajomi, koledzy a także instytucje i całkiem przypadkowi ludzie z wielkim sercem.

Jeśli chcesz wspomóc i dać szansę na powrotu do normalnego życia Julii wystarczy przelać dowolną kwotę na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom I Osobom Chorym „Kawałek nieba”

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

z dopiskiem „1317 pomoc dla Julii Spalińskiej”

a jeżeli jeszcze nie przekazałeś jeszcze 1% ze swojego podatku to wystarczy wpisać KRS 0000382243 – cel szczegółowy – „1317 pomoc dla Julii Spalińskiej”.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem: www.kawalek-nieba.pl/julia-spalinska

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz