Home Zdrowie Bełchatów. Rejestracja telefoniczna będzie łatwiejsza!

Bełchatów. Rejestracja telefoniczna będzie łatwiejsza!

by admin
397 wejść

Nowe systemy informatyczne, uruchomienie specjalnej teleinfolinii oraz zapisy do wszystkich poradni specjalistycznych w jednym okienku – to tylko kilka ze zmian, które już są wdrażane w Szpitalu im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

Szpital wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów w zakresie poprawienia jakości obsługi rozpoczął wprowadzanie nowych systemów informatycznych.

– Od teraz pacjenci mogą rejestrować się w jednym okienku do większości poradni specjalistycznych niebawem do wszystkich poradni (planowany termin zakończenia 31.12.2018 roku).

  • Jesteśmy w trakcie uruchamiania teleinfolinii, która pozwoli pacjentom na łatwiejszy dostęp do rejestracji i informacji telefonicznej ponieważ pracujące tam osoby będą wyłącznie do dyspozycji naszych pacjentów w tym zakresie. (planowane zakończenie procesu wdrażania to koniec bieżącego roku).
  • Aby ułatwić pacjentom wyznaczanie terminów na zabiegi operacyjne i pozostałe pobyty w oddziałach szpitalnych, listy kolejek oczekujących będą prowadzone przy oddziałach szpitalnych, co znacznie skróci procedury związane z wyznaczaniem terminów, a także ułatwi kontakt z pacjentami (termin realizacji do końca stycznia 2019 roku).
  • Wyznaczanie wizyt poszpitalnych będzie się odbywało bez konieczności zgłaszania się do rejestracji, a dokona się już podczas wypisywania pacjentów z oddziału w sekretariacie oddziałowym (termin realizacji do końca stycznia 2019 roku).
  • Wydłużymy czas pracy rejestracji, która będzie do Państwa dyspozycji w godzinach 7.00-18.00 w każdym dniu roboczym (termin realizacji do końca bieżącego roku).
  • Wprowadzimy stopniowo szereg innych zmian i ulepszeń z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.

Mamy świadomość trudności, które pacjenci napotykają w obecnej chwili, jednak – zmiany, które wprowadzamy -bez wątpienia ułatwią korzystanie ze świadczeń w naszym szpitalu. Pracujemy intensywnie ale są to procesy, które muszą potrwać. Ponieważ mogą wystąpić okresowe utrudnienia bardzo prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zrozumienie.

informacja prasowa

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz