Switch on the EIT in customizer!
Home Zdrowie Bełchatów. Rejestracja telefoniczna będzie łatwiejsza!

Bełchatów. Rejestracja telefoniczna będzie łatwiejsza!

by admin
170 wyświetleń

Nowe systemy informatyczne, uruchomienie specjalnej teleinfolinii oraz zapisy do wszystkich poradni specjalistycznych w jednym okienku – to tylko kilka ze zmian, które już są wdrażane w Szpitalu im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

Szpital wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów w zakresie poprawienia jakości obsługi rozpoczął wprowadzanie nowych systemów informatycznych.

– Od teraz pacjenci mogą rejestrować się w jednym okienku do większości poradni specjalistycznych niebawem do wszystkich poradni (planowany termin zakończenia 31.12.2018 roku).

  • Jesteśmy w trakcie uruchamiania teleinfolinii, która pozwoli pacjentom na łatwiejszy dostęp do rejestracji i informacji telefonicznej ponieważ pracujące tam osoby będą wyłącznie do dyspozycji naszych pacjentów w tym zakresie. (planowane zakończenie procesu wdrażania to koniec bieżącego roku).
  • Aby ułatwić pacjentom wyznaczanie terminów na zabiegi operacyjne i pozostałe pobyty w oddziałach szpitalnych, listy kolejek oczekujących będą prowadzone przy oddziałach szpitalnych, co znacznie skróci procedury związane z wyznaczaniem terminów, a także ułatwi kontakt z pacjentami (termin realizacji do końca stycznia 2019 roku).
  • Wyznaczanie wizyt poszpitalnych będzie się odbywało bez konieczności zgłaszania się do rejestracji, a dokona się już podczas wypisywania pacjentów z oddziału w sekretariacie oddziałowym (termin realizacji do końca stycznia 2019 roku).
  • Wydłużymy czas pracy rejestracji, która będzie do Państwa dyspozycji w godzinach 7.00-18.00 w każdym dniu roboczym (termin realizacji do końca bieżącego roku).
  • Wprowadzimy stopniowo szereg innych zmian i ulepszeń z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.

Mamy świadomość trudności, które pacjenci napotykają w obecnej chwili, jednak – zmiany, które wprowadzamy -bez wątpienia ułatwią korzystanie ze świadczeń w naszym szpitalu. Pracujemy intensywnie ale są to procesy, które muszą potrwać. Ponieważ mogą wystąpić okresowe utrudnienia bardzo prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zrozumienie.

informacja prasowa

0 komentarz
0

Może Cię zainteresować

skomentuj