Home Rozrywka Bełchatów. Sylwester pod gołym niebem.

Bełchatów. Sylwester pod gołym niebem.

by admin
448 wejść

Miasto jak co roku serdecznie zaprasza bełchatowian na plac Narutowicza, aby przy dźwiękach muzyki i w blasku sztucznych ogni przywitać nowy rok.

Sylwester pod gwiazdami ma swój urok i może być ciekawym akcentem podczas tej ostatniej w 2018 roku nocy. Od godziny 22 na placu Narutowicza będzie głośno, a to za sprawą didżeja, który zagra dla mieszkańców największe, taneczne hity. Wielki pokaz fajerwerków ogłosi wejście nowego roku, a po życzeniach i toastach będzie można bawić się z didżejem jeszcze do 2 w nocy.

Porywająca muzyka wybrzmi również w Miejskim Centrum Kultury, które organizuje sylwestrowe show z Bardabusz Orchestra w roli głównej. Grupa powstała w 1991 roku pod kierownictwem Adama Bardabusza. Zespół wykona zarówno standardy muzyki rozrywkowej, jak i największe hity. Nie zabraknie muzyki filmowej, polskich przebojów, a nawet kawałków disco polo we własnej oryginalnej aranżacji. Oprócz muzycznej uczty goście będą mogli skosztować słodkich przekąsek i poczęstować się przygotowanym na tę okazję szampanem.

O bezpieczeństwo tej wyjątkowej w roku nocy zadbają strażnicy miejscy. Będą patrolować centrum miasta w zwiększonym osobowym składzie od godz. 22.

źródło: belchatow.pl / archiwum

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz