Strona domowa Rozrywka Bełchatów. Sylwester pod gołym niebem.

Bełchatów. Sylwester pod gołym niebem.

by admin
355 wejść

Miasto jak co roku serdecznie zaprasza bełchatowian na plac Narutowicza, aby przy dźwiękach muzyki i w blasku sztucznych ogni przywitać nowy rok.

Sylwester pod gwiazdami ma swój urok i może być ciekawym akcentem podczas tej ostatniej w 2018 roku nocy. Od godziny 22 na placu Narutowicza będzie głośno, a to za sprawą didżeja, który zagra dla mieszkańców największe, taneczne hity. Wielki pokaz fajerwerków ogłosi wejście nowego roku, a po życzeniach i toastach będzie można bawić się z didżejem jeszcze do 2 w nocy.

Porywająca muzyka wybrzmi również w Miejskim Centrum Kultury, które organizuje sylwestrowe show z Bardabusz Orchestra w roli głównej. Grupa powstała w 1991 roku pod kierownictwem Adama Bardabusza. Zespół wykona zarówno standardy muzyki rozrywkowej, jak i największe hity. Nie zabraknie muzyki filmowej, polskich przebojów, a nawet kawałków disco polo we własnej oryginalnej aranżacji. Oprócz muzycznej uczty goście będą mogli skosztować słodkich przekąsek i poczęstować się przygotowanym na tę okazję szampanem.

O bezpieczeństwo tej wyjątkowej w roku nocy zadbają strażnicy miejscy. Będą patrolować centrum miasta w zwiększonym osobowym składzie od godz. 22.

źródło: belchatow.pl / archiwum

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz