Home Rozrywka Wyszkoni na walentynki w Gigantach Mocy.

Wyszkoni na walentynki w Gigantach Mocy.

by admin
481 wejść

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na walentynkowy koncert akustyczny Anny Wyszkoni, która wystąpi 15 lutego o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Jak mawia klasyk – „miłość nie szuka poklasku…”, ale w lutym jak najbardziej zamierzamy ją oklaskiwać! Tym bardziej, że słowami miłości przemówi jedna z najpiękniej śpiewających o uczuciach polskich wokalistek – Anna Wyszkoni. Artystka wystąpi na scenie sali teatralno – widowiskowej, z okazji tegorocznego Święta Zakochanych i razem z zespołem zaprezentuje akustyczne wersje swoich największych przebojów, z ponad 20 lat pracy na scenie!

Anna Wyszkoni
 to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.
Najnowsza płyta w dorobku wokalistki nosi tytuł „Jestem tu nowa” i pochodzi z niej utwór “Nie chcę cię obchodzić” – przebój lata 2017 radia RMF FM oraz telewizji POLSAT. Album uzyskał status złotej płyty.
Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy: “Pan i pani” (2009) oraz “Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Bilety w cenie 80 zł (Sektor I), 70 zł (Sektor II), 60 zł (Balkon) dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo (KLIK)

źródło: MCK Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz