Home Rozrywka Jubileuszowe Dni Bełchatowa. [MEGA GALERIA]

Jubileuszowe Dni Bełchatowa. [MEGA GALERIA]

by admin
476 wejść

40 Dni Bełchatowa już poza nami. Barwne święto miasta było okazją, aby nie tylko posłuchać i zobaczyć muzyczne gwiazdy ale także w iście rodzinnej atmosferze spędzić weekendowy czas.

W sobotni wieczór fani zespołu LemON mogli usłyszeć ich największe przeboje. “Scarlett”, “Jutro”, “Napraw” i wiele innych bawiło nie tylko tych, którzy okupowali plac przed sceną, ale także tych, którzy w tym czasie postanowili zażywać mocnych wrażeń na kolorowym, wesołym miasteczku. Atrakcje w postaci licznych stoisk wystawienniczych kusiły swym asortymentem najmłodszych bełchatowian ale także ich rodziców i dziadków.
Coś dla ducha, coś dla ciała. Ci drudzy spragnieni i głodni konsumowali w strefie gastronomicznej wszystko to, co dla nich zostało w tym czasie przygotowane.
Pogoda rozpieszczała w sobotę, a w niedzielę wystawiła na wielką próbę przede wszystkim organizatorów, którzy dbali nie tylko o technikę, ale także o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia.
SOUND’N’GRACE po mistrzowsku zakończył i podsumował to wielkie święto miasta. Piękne muzyczne aranżacje i mnóstwo motywacyjnych tekstów mogło do siebie przekonać najbardziej wybrednych.

SOBOTA

NIEDZIELA

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz