Home Rozrywka Strzelanina w centrum Bełchatowa, odznaczenia i piknik rodzinny. [MEGA GALERIA]

Strzelanina w centrum Bełchatowa, odznaczenia i piknik rodzinny. [MEGA GALERIA]

by admin
752 wejść

Policjanci z pięciu powiatów świętowali setną rocznicę powstania państwowej policji. Po mszy świętej, celebrowanej w intencji policjantów w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny odbyła się na Placu Narutowicza uroczysty apel. Były medale, odznaczenia i awanse.

Podczas pikniku zorganizowanego przez policję wespół z miastem i powiatem, licznie przybyli Bełchatowianie mogli zobaczyć akcje iście rodem z filmów akcji. Czworonożni funkcjonariusze, na co muszą wykazywać się posłuszeństwem i wyjątkowym opanowaniem. Tropią przestępców, poszukują zaginionych, znajdują narkotyki. Dziś podczas pikniku zademonstrowały jak można skutecznie unieszkodliwić groźnego przestępcę. Grupa antyterrorystyczna nie dopuściła do odbicia konwojowanego więźnia.

W parku swoje stoiska rozstawili policjanci z Piotrkowa, Wielunia, Pajęczna, Radomska i oczywiście Bełchatowa. Wśród licznych atrakcji były m.in. pokaz wyposażenia służb policyjnych, miasteczko ruchu drogowego, dmuchańce i zabawy dla najmłodszych oraz znakowanie rowerów.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz