Home Rozrywka 27 stowarzyszeń na pikniku.

27 stowarzyszeń na pikniku.

by admin
464 wejść

W pikniku udział wzięło dwadzieścia siedem stowarzyszeń. Ze społecznikami  można było spotkać się i porozmawiać na ich stoiskach promocyjnych.

Osoby, które odwiedziły wszystkie punkty i potwierdziły swoją obecność pieczątką stowarzyszenia, wzięły udział w losowaniu wartościowego prezentu. Również dla stowarzyszeń przygotowano  niespodziankę. Organizacje przygotowały dla odwiedzających nie tylko ulotki na temat tego, czym się zajmują, ale także częstowały domowymi wypiekami, chlebem ze smalcem, słodyczami, owocami czy słonecznikami.

Dla dzieci przygotowano kąciki z rysunkami, a maskotka powiatowa rozdawała cukierki. Społecznicy zgromadzeni na pikniku  z pasją opowiadali o swych planach na rzecz lokalnej społeczności.  Wiele z organizacji prezentuje się regularnie od samego początku tego przedsięwzięcia dając tym samym dowód na to, że warto.

W pięknej scenerii i przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili Zespół „Ale Babki” z Gminnego Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich w Drużbicach , „Kurnosianki” z Gminnego Centrum Kultury a także Oliwia Tomecka i Martyna Jaworska – Chodak ze  Stowarzyszenia “Towarzystwo Przyjaciół Grocholic i Okolic”. Szczęście uśmiechnęło się do Aleksandry Bochman, Marzeny Kwiatkowskiej i Krystiana Chuptysia.

Nagroda  główna  w postaci ekspresu do kawy trafiła do Bełchatowskiego Stowarzyszenia Samorządowego PLUS .

źródło: Powiat Bełchatowski

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Xxx 26 sierpnia 2019 - 14:48

Coś okrojone te zdjęcia nie widać wszystkich stowarzyszeń chyba pokazane tylko te co trzymają z urzędującą władzą.

Reply

dodaj komentarz