Home Rozrywka Teresa Werner zaśpiewa w Gigantach dla seniorów.

Teresa Werner zaśpiewa w Gigantach dla seniorów.

by admin
464 wejść

Wkrótce seniorzy będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji miasto i powiat przygotowały wspólną niespodziankę – koncert Teresy Werner. Wstęp jest bezpłatny, trzeba jednak odebrać wejściówkę. Darmowe bilety od czwartku, 14 listopada będą dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

W listopadzie obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Bełchatowianie, a także mieszkańcy powiatu mają okazję, aby świętować go wspólnie. Starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr i prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska przygotowały bowiem muzyczną niespodziankę – koncert Teresy Werner.

Gwiazda muzyki rozrywkowej wystąpi w Bełchatowie już w środę, 20 listopada w MCK PGE Gigantach Mocy, początek o godz. 18. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc trzeba wcześniej pobrać wejściówkę. Darmowe bilety od czwartku, 14 listopada będą czekać na chętnych w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.  

Teresa Werner to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zanim rozpoczęła karierę solową, przez ponad 40 lat występowała z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Dziś ma na swoim koncie trzy solowe albumy, wiele znanych przebojów, m.in. „Miłość jest piękna”, „Wiem na pewno”, „Kocham swoje morze” oraz kilkanaście znaczących nagród.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz