Home Zdrowie Kolejne zarażenia koronawirusem wśród pracowników KWB i RAMB.

Kolejne zarażenia koronawirusem wśród pracowników KWB i RAMB.

by admin
528 wejść

„W Oddziale KWB Bełchatów został stwierdzony jeden przypadek pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa. Także w spółce RAMB potwierdzono w sobotę kolejne przypadki, w sumie zakażonych jest 10 Pracowników spółki. Podjęte zostały działania wynikające z wewnętrznych procedur i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Nie informujemy o poszczególnych przypadkach zachorowania.

W KWB Bełchatów oraz w spółce RAMB wprowadzone zostały odpowiednie procedury w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Pracownicy, którzy przebywają na terenie zakładów mają zapewnione bezpieczeństwo, w tym niezbędne środki ochrony osobistej i dezynfekcyjne.

W całej spółce PGE GiEK wprowadzono także rozwiązania organizacyjne, które uniemożliwiają przebywanie w jednym czasie grupie osób. Główne ciągi komunikacyjne i miejsca ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane. Pracownicy są na bieżąco informowani o wszystkich zaleceniach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, w tym o profilaktyce oraz sposobie postępowania w razie wystąpienia objawów chorobowych. Spółka ma  także opracowane i weryfikowane na bieżąco plany funkcjonowania na wypadek ponadstandardowej absencji. Pewne i stabilne dostawy energii elektrycznej do Odbiorców nie są zagrożone.

źródło: Iwona Paziak
Główny Specjalista – Koordynator ds. Komunikacji
Biuro Komunikacji PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Sławek 31 marca 2020 - 12:04

Efekt domino ,to mnie przeraza . Ludzie pilnujcie się w sklepie wiecie ze tam jest tragedia ,stosujcie środki bezpieczeństwa , zdarzycie wszystko kupić.

Reply

dodaj komentarz