Home Województwo Tragedia na autostradzie A1. Skoda zmiażdżona przez dwa tiry.

Tragedia na autostradzie A1. Skoda zmiażdżona przez dwa tiry.

by admin
818 wejść

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego do którego doszło 7 października 2020 roku przed godziną 13:00 na drodze A1 na wysokości miejscowości Gąski. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 49- letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego

7 października 2020 roku przed godziną 13:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze A1, na wysokości miejscowości Gąski.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym scania z naczepą jadąc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, nie zachował szczególnej ostrożności od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył skody. W wyniku zderzenia pojazd skoda uderzył w naczepę jadącego przed nim pojazdu ciężarowego. W wyniku odniesionych obrażeń 49- letni kierujący skodą poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają piotrkowscy policjanci.

Mimo dobrych warunków panujących na drogach naszego województwa nadal dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Pamiętajmy jednak, że sprzyjająca jak na tę porę roku aura pogodowa nie zwalnia uczestników ruchu drogowego z myślenia, przestrzegania obowiązujących przepisów i zdrowego rozsądku.

źródło: www.piotrkowski24.pl / łódzkapolicja.gov.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz