Home Rozrywka Festiwal Sztuki Jabłka w bibliotece

Festiwal Sztuki Jabłka w bibliotece

by admin
447 wejść

MiPBP w Bełchatowie zaprasza w dniach 21-22 września br. do udziału w Festiwalu Sztuki Jabłka w bibliotece. W ramach imprezy odbędą się:
spotkanie z Anną Seniuk, Jabłecznik Literacki – przegląd lokalnej twórczości literackiej oraz Quillingowe warsztaty.

INFO O WYSTAWIE
Od 17 do 22 września br. w bibliotece głównej przy ul. Kościuszki 9 będzie można oglądać Wystawę książek z jabłkiem w tle. Jest to ekspozycja książek z bibliotecznych zbiorów, które w luźny sposób nawiązują do tematu jabłka czy jabłoni.

INFO O SPOTKANIU
Już 22 września br. o godz. 18:00 w bibliotece odbędzie się Spotkanie pod
jabłonią z Anną Seniuk.
Anna Seniuk – aktorka teatralna i filmowa, profesor sztuk teatralnych. Ogromną popularność przyniosła jej rola Magdy Karwowskiej w telewizyjnym serialu Jerzego Gruzy Czterdziestolatek.
Podczas spotkania opowie nam o swoich zawodowych i życiowych rolach.

INFO O JABŁECZNIKU LITERACKIM
21 września br. o godz. 18:00 w bibliotece głównej przy ul. Kościuszki 9 odbędzie się Jabłecznik Literacki – przegląd lokalnej twórczości. Zaprosiliśmy do biblioteki bełchatowskich pisarzy zarówno tych, którzy istnieją już na rynku wydawniczym, jak i tych, którzy debiut mają jeszcze przed sobą. Lidia Liszewska, Robert Kornacki, Natalia Łukasiewicz i Dariusz Zalewski wymienią
się spostrzeżeniami, opowiedzą o swoich doświadczeniach dotyczących wydania książek oraz udzielą wskazówek tym, którzy dopiero chcą postawić pierwsze kroki w wydawniczym świecie.

INFO O QUILINGOWYCH WARSZTATACH
22 września zapraszamy na Plac Narutowicza, gdzie wśród wielu stoisk znajdziecie również i nasze. W godzinach 15:00-18:00 odbędą się Quillingowe Warszaty.
Quilling jest to technika z rodzaju papieroplastyki, za pomocą której tworzy się ozdoby z wąskich pasków papieru, zawijanych w kształt spirali i odpowiednio formowanych przez zagniecenie warstw papieru. W ten sposób można tworzyć ciekawe kartki, bombki, pisanki czy nawet biżuterię.

informacja prasowa MiPBP/foto: pixabay

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz