Home Edukacja W “Energolu” fajnie jest.

W “Energolu” fajnie jest.

by admin
915 wejść

15 marca swoje drzwi dla przyszłych uczniów otworzył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie. Na swoich stoiskach prezentowały się m.in. klasy mundurowe, informatyczne oraz klasy techniczne.

Nie zabrakło też przedstawicieli policji, straży pożarnej a także wojska. Tłumnie odwiedzająca tego dnia młodzież z zainteresowaniem oglądała ofertę szkoły.

Może Cię zainteresować

4 komentarze

M 16 marca 2019 - 13:30

Żałuje strasznie wyboru tej szkoły i nikomu jej nie polecam…

Reply
Anonim 17 marca 2019 - 12:17

szkoła nie uczy, z tego co pamiętam też nie uczyła. Nauczyciele nie dbają o poziom. Nie chce się. Motywacja i nacisk jest konieczny. Bez tego niestety nie ma mobilizacji. Może 1 osoba na 10 sama się weźmie. Większość liczy na to by zaliczyć. Tyle w temacie.

Reply
K 16 marca 2019 - 15:53

to, ze komus nie podpadowala szkola, nie znaczy, ze od razu kazdemu sie nie spodoba, jesli wybierzecie dobrze profil, znajac swoje mozliwosci i bedziecie nim zainteresowani, to na pewno nie bedziecie zalowac :)!

Reply
Absolwentka 16 marca 2019 - 20:53

Najlepsza szkoła. Jak ktoś chce się uczyć to będzie się uczyć bo nauczyciele dadzą możliwość, natomiast jeśli kogoś bardziej interesuje życie towarzyskie to też polecam. Można połączyć obie opcje i bardzo dobrze ja wspominać po latach. A to że nauczyciel nie ciśnie, no cóż jesteś prawie dorosły, sam dokonujesz wyboru i nauczyciele to szanują. Musisz sam wybrać, tutaj masz wybór.

Reply

dodaj komentarz