Home Edukacja 11 kwietnia Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

11 kwietnia Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

by admin
58 wejść

W czwartek, 11 kwietnia Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie organizuje Dzień Otwarty. Szkoła zaprasza ósmoklasistów na wizytę. Będzie czas na zwiedzanie budynku oraz rozmowy z obecnymi uczniami.

W programie Dnia Otwartego zaplanowano zapoznanie przyszłych uczniów  z ofertą edukacyjną Liceum i Technikum, wręczenie nagród w konkursach dla uczniów szkół podstawowych. Oczywiście będzie też zwiedzanie szkoły, internatu, części sportowej. Będzie czas na rozmowy bezpośrednie z dyrekcją szkoły, nauczycielami, uczniami.

Społeczność szkolna przygotowała także prezentację wystaw znajdujących się na terenie szkoły oraz warsztaty w pracowniach przedmiotowych.

Według zapowiedzi będzie również część aktywizująca uczestników Dni Otwartych, takie jak rozgrywki szachowe, warsztaty z aplikacją GeoGuessr, rozgrywki i pokazy sportowe, występy szkolnego zespołu muzycznego, pokazy doświadczeń z chemii i fizyki, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zaplanowano występy cheerleaderek, pokazy robotów, sprzętu mechatronicznego i automatyki. Będzie „Zielona loteria” z atrakcyjnymi wygranymi, fotobudka 360 oraz pokazy strzeleckie.

Do 4 kwietnia pod numerem telefonu 44 731 65 60 przyjmowane są zgłoszenia grup zorganizowanych.

źródło: Urząd Gminy Kleszczów

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Czarek 25 marca 2024 - 22:53

Super, uczniowie będą mogli zobaczyć sprzęt z ktorego ma codzień nie korzystają

Reply

dodaj komentarz