Home Województwo Mieszkaniec Bełchatowa podejrzany o pedofilię został zatrzymany dziś w Piotrkowie Trybunalskim

Mieszkaniec Bełchatowa podejrzany o pedofilię został zatrzymany dziś w Piotrkowie Trybunalskim

by admin
799 wejść

Dwóch mężczyzn w ciągu trzech dni pomógł zatrzymać piotrkowskiej i łódzkiej policji znany w kraju łowca pedofilów Krzysztof Dymkowski. Pierwsze zatrzymanie nastąpiło w poniedziałek (17.08) przed jednym z hoteli w centrum Piotrkowa, drugiego zatrzymania dokonano w środę (19.08) na dworcu PKP także w Piotrkowie W pierwszym przypadku to 38-letni mieszkaniec Wolborza, drugi z mężczyzn to mieszkaniec Bełchatowa.

Mężczyzna zatrzymany w poniedziałek to mieszkaniec Wolborza który umówił się z dwoma 14-latkami. Jedna z nich miała być “po przejściach” a druga miała być jeszcze dziewicą. Mężczyzna miał ją rozdziewiczać w towarzystwie koleżanki – relacjonuje Krzysztof Dymkowski. – W poniedziałek około godziny 18. przyjechał w umówione miejsce i kiedy zobaczył, że to zasadzka i biegną do niego policjanci, uderzył jednego z nich samochodem ale szybko został obezwładniony i zatrzymany – dodaje łowca pedofilów.

Jeśli chodzi o sprawę z środy, to wsparła nas internautka która pomogła złapać pedofila na śląsku. Mieszkaniec Bełchatowa chciał się spotkać z 13-latką na seks oralny. Był bardzo ostrożny. Myślał że dziewczynka jedzie do niego z Łodzi. Napisał także, że najpierw jego kolega sprawdzi czy dziewczynka czeka na dworcu, a potem on sam podejdzie. W rezultacie dodał, że się spóźni, ale będzie bez kolegi. W tym przypadku, na miejscu działali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi którzy zatrzymali mężczyznę – powiedział w rozmowie z nami Krzysztof Dymkowski.

O oba zdarzenia zapytaliśmy piotrkowskich i łódzkich policjantów. Asp.sztab. Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, potwierdził jedynie, że policjanci z Łodzi brali udział w czynnościach w Piotrkowie, jednak nie chciał zdradzić żadnych szczegółów.

Z kolei Dagmara Mościńska z piotrkowskiej policji potwierdziła zatrzymanie. – Piotrkowscy policjanci prowadzili działania które zostały zainicjowane przez znanego w kraju wolontariusza. Pan przekazał nam informacje o mieszkańcu powiatu piotrkowskiego, który korespondował za pomocą internetu z osobami małoletnimi poniżej 15 roku życia. Te informacje potwierdziły się.

W poniedziałek 17 sierpnia na terenie Piotrkowa Trybunalskiego mężczyzna został zatrzymany. We wtorek usłyszał zarzut z KK którym czytamy: kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej, małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycje obcowania płciowego, podlega karze ograniczenia ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch.

Policjanci zabezpieczyli należący do 39-latka sprzęt komputerowy który będzie sprawdzony. Na czas prowadzenia postępowania, mieszkaniec powiatu został objęty policyjnym dozorem – informuje Dagmara Mościńska z biura prasowego KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

źródło: Jarosław Krak/www.piotrkowski24.pl

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Anka 19 sierpnia 2020 - 22:28

Dozur kur..!!jakaś masakra

Reply

dodaj komentarz