Home Edukacja “Niepodległa do Hymnu”

“Niepodległa do Hymnu”

by admin
485 wejść

Biuro Programu „Niepodległa”, jak co roku, zaprasza do włączenia się w akcję “Niepodległa do Hymnu” i zaśpiewania w samo południe Mazurka Dąbrowskiego. W tym roku proponuje się, by śpiewać w domach wraz z rodziną, współlokatorami, najbliższymi. By było łatwiej i raźniej proponujemy włączyć radio czy telewizję, które w tym momencie wyemitują Mazurka Dąbrowskiego.

Wirtualny Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu
Transmisja on-line na:  niepodlegla.gov.pl/festiwal

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza 11 listopada na wirtualny Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu. W tym roku obchodzić go będzie wspólnie od morza po Tatry, a także za granicą. Na scenie pojawi się plejada gwiazd: Miuosh, Organek, Paweł Domagała, Enej i Ania Dąbrowska. Do tego masa materiałów dla dzieci, w tym koncerty – Orkiestra Mamy Śpiewamy, Kukaj Kukawko i czytanie bajek przez aktorów: Agnieszkę Więdłochę, Piotra Cyrwusa, Macieja Zakościelnego i Antoniego Pawlickiego! A na koniec, znów dla starszych, prywatka z tańcami ludowymi, którą poprowadzi Janusz Prusinowski.

Całość prowadzić będzie dwóch prowadzących, którzy będą nadawać relację z 5 specjalnie wybranych miejsc na Krakowskim Przedmieściu, by przypomnieć atmosferę poprzednich festiwali.

Dzięki relacji online do wydarzenia dołączyć może każdy. W celu zapewnienia jak najszerszej widowni Festiwal prezentowany będzie online m.in. na stronie niepodlegla.gov.pl, interia.pl oraz 23 serwisach regionalnych grupy Polska Press. Impreza będzie dostępna również dla osób z niepełnosprawnościami. Organizator zapewnia tłumacza migowego oraz audiodeskrypcję.

źródło: niepodlegla.gov.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz