Home Zdrowie Antyszczepionkowcy na ulicach Bełchatowa.[ZDJĘCIA]

Antyszczepionkowcy na ulicach Bełchatowa.[ZDJĘCIA]

by admin
1,3K wejść

2 stycznia ulicami Bełchatowa, kilkanaście osób z transparentami i flagami (m.in. miasta Łódź) zamanifestowało swoje niezadowolenie wobec polityki rządu dotyczącej szczepień przeciwko koronawirusowi. Przez około dwie godziny z transparentami, ubrani w białe kombinezony i w maskach z podobiznami prezydenta Dudy, premiera Morawieckiego czy też….. Salvadora Dali, dając do zrozumienia mieszkańcom Bełchatowa, jakie jest ich zdanie dotyczące obostrzeń i szczepień na Covid-19.

Może Cię zainteresować

5 komentarzy

Betti 3 stycznia 2021 - 13:14

Jeja nawet dyskusji nie można z niektórymi antyszczepionkowcami prowadzić, bo zaraz blokują. Tak mi się dziś przytrafiło. Znajomy wyrzucił mnie z Facebooka bo… zabrakło mu argumentów. Ludziska, naprawdę nie wiem co się z Wami dzieje… To już nie można mieć innego zdania? I nie można z Wami rozmawiać?

Reply
No name 3 stycznia 2021 - 15:19

Za robotę niech się wezmą!

Reply
Abc 3 stycznia 2021 - 13:54

Szczepienia ratowały ludzkość wielokrotnie. Antyszczepionkowcy niech sobie poczytają np. o polio i żelaznych płucach (a to oczywiście tylko jeden przykład) a jak to do nich nie trafi, to znaczy że są nieuleczalni i najlepiej niech przestaną się wypowiadać.

Reply
Noname 3 stycznia 2021 - 15:24

Niech się wezmą za robotę , a pan Ulianicki pilnuje swoich dzieci których podobno jest ojcem

Reply
ol 3 stycznia 2021 - 19:21

czy ktoś im każe sie szczepić nie chcą nie muszą a mnie uświadamiać nie muszą jakiś dziwoląg

Reply

dodaj komentarz