Piłka Nożna

Polska – Senegal. Strefa kibica. [VIDEO][ZDJĘCIA]

Pierwszy grupowy mecz reprezentacji Polski, niestety zakończył się porażką biało-czerwonych.

Tłumnie przybyli na plac Narutowicza Bełchatowianie nie mieli dużo powodów do radości. W 33 minucie Polacy stracili bramkę po samobójczym golu Thiago Cionka. Wiara w Lewandowskiego i jego drużynę nie opuszczała Bełchatowian do ostatniego gwizdka. Senegalczycy postawili bardzo wysoko poprzeczkę drużynie selekcjonera Nawałki i to właśnie oni z ostatnim gwizdkiem cieszyli się z wywalczonych trzech punktów.

Nadzieja jednak nie opuszcza bełchatowskich kibiców i jak zapowiadają, już w najbliższą niedzielę, tak samo jak dzisiaj stawią się na placu Narutowicza ubrani w barwy narodowe, uzbrojeni w wuwuzele i grzechotki by dopingować biało-czerwonych.

Przed nami mecz z groźnym zespołem Kolumbii, który także przegrał swój pierwszy mundialowy pojedynek z reprezentacją Japonii i znajduje się w takiej samej sytuacji co nasi piłkarze.

Zero punktów, jedna bramka strzelona i dwie stracone. Zapraszamy wszystkich fanów reprezentacji Polski w niedzielę do strefy kibica na godzinę 20. Barwy narodowe obowiązkowe.

11
1336
Kategorie
Piłka NożnaSport
11 komentarzy
  • yu
    20 czerwca 2018 o 10:52

    Ten cały prezydent od inwestycji ustawił telebim pod siebie chyba.

    skomentuj
  • bełchatowianin
    20 czerwca 2018 o 10:47

    Kto ten telebim postawił tak nisko??? kto to organizował? Dla kogo to było zrobione. Zeby 90 min stac na palcach, to ja to w dupie to mam. Nastepnym razem ogladam sam w domu. Maniolka cwaniara ustawiła sie taboret i elegancko oglądała mecz a ja musaialem skakach z nóżki na nóżkę.

    skomentuj
  • Mirek
    20 czerwca 2018 o 10:38

    Sami dziennikarze i eksperci pompują przed meczem balonik. Pieprzą jacy my nie jesteśmy wielcy a po meczu ci sami krytykują i jada po piłkarzach a najgorzej mnie wkurzają kibice którzy nazywają się prawdziwymi kibicami a srają do swojego gniazda.

    skomentuj
  • Brylant
    20 czerwca 2018 o 10:25

    A tak na marginesie w naszej strefie kibica lans politykierów aż miło. Nawet tatuś przyszedł. A Mariolka po 1 połowie już poszła. No widać ze wszystko na pokaz.

    skomentuj
  • xyz
    20 czerwca 2018 o 10:21

    A mówiłem: „NIE DZIELCIE SKORY NA NIEDZWIEDZIU”

    skomentuj
  • Krycha
    20 czerwca 2018 o 10:12

    DUPA czyli kamieni ogromna KUPA, a Nawalke wywalic natychmiastowo, nie panuje nad personalnymi historiami w reprezentacji……nie umie wymusic wspolpracy……

    skomentuj
  • Janusz
    20 czerwca 2018 o 10:10

    Bardzo ładny reportaż. Miło się go ogląda. A film pokazuje nasze typowe społeczeństwo. Jak sukces to zakochani. Jak porażka to ich nienawidzimy. A to polska własnie.

    skomentuj
  • Sergio
    20 czerwca 2018 o 10:06

    A ten patafian z Radomska co tam robi? Radomsko do Radomska. Bełchatów dla Bełchatowian.

    skomentuj
  • Martin
    20 czerwca 2018 o 08:54

    Faktycznie panel led mógłby być wyżej. Minimum 2 metry od podstawy sceny. Z tyłu było trudno oglądać.

    skomentuj
  • XXX
    20 czerwca 2018 o 06:42

    Zdecydowanie wyżej ustawić telebim bo nie każdy stojąc dalej ma 190cm wzrostu