Pożar w „Felku”.

Autor

Około godziny 17 dyżurny PSP w Bełchatowie skierował 3 zastępy straży pożarnej w tym drabinę do pożaru w budynku komunalnym przy ulicy Czaplineckiej.

Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia na jednym z korytarzy piątego piętra. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni i policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

7 komentarzy
 1. Mieszkaniec 7 miesięcy ago
  Reply

  Co za bzdety. Jaki pożar? Pożaru nie było. A czemu nie napiszecie o co chodzi? A karetka do bójki to po co? Może sąsiedzi się pobili bo ktoś……….. Masakra znowu piszecie gówno i usunięcie komentarz który będzie wklejany

 2. Mieszkaniec 7 miesięcy ago
  Reply

  Żulerski adres

 3. Krawaciarz 7 miesięcy ago
  Reply

  Wsadzą patologie do komunalnych mieszkań, wyremontowanych i widać wdzięczność

 4. Mieszkanic 7 miesięcy ago
  Reply

  Nie dosc ze nie placa to jeszcze demolowac potrafia a my placimy za nich ! Miasto niech cos z tym zrobi .

 5. gieniu 7 miesięcy ago
  Reply

  szkoda kasy , serio , ludzie by ja inaczej wykorzystali , remont zrobiony a uszanować nikt tego nie potrafi

 6. Asia 7 miesięcy ago
  Reply

  Macie ludziska racje! Patologia piep…. Mają wyremontowane, wszystko porobione, płacą tyle co kot napłakał praktycznie za darmo i tylko demolują patologia jedna!! Teraz będzie kolej na ODRe, to samo tam będzie!

 7. 19GKS77 7 miesięcy ago
  Reply

  Patologia Jak z Centrum. Wszystko kurwa wyremontują A te kurwy wszystko PONISZCZĄ SPRZEDADZĄ ITD….. NA TO KURWA KASA JEST ALE NA POMOC CHORYM DZIECIĄ NIE MA JAK I OSOBĄ POTRZEBUJĄCYM!!!!

  NIE DOŚĆ ŻE PATOLOGIA MA WSZYSTKO ZA FREE A MY ZA TO PŁACIMY Z NASZYCH PIENIĘDZY TO KURWY JESZCZE WYBRZYDZAJĄ JAK MAJĄ DARMOWE OBIADY!!! A RODZICE PŁACĄ DZIECIĄ W SZKOĶACH ZA OBIADY!!!!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News