W „Energolu” fajnie jest.

Autor

15 marca swoje drzwi dla przyszłych uczniów otworzył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie. Na swoich stoiskach prezentowały się m.in. klasy mundurowe, informatyczne oraz klasy techniczne.

Nie zabrakło też przedstawicieli policji, straży pożarnej a także wojska. Tłumnie odwiedzająca tego dnia młodzież z zainteresowaniem oglądała ofertę szkoły.

4 komentarze
 1. M 10 miesięcy ago
  Reply

  Żałuje strasznie wyboru tej szkoły i nikomu jej nie polecam…

  • Anonim 10 miesięcy ago
   Reply

   szkoła nie uczy, z tego co pamiętam też nie uczyła. Nauczyciele nie dbają o poziom. Nie chce się. Motywacja i nacisk jest konieczny. Bez tego niestety nie ma mobilizacji. Może 1 osoba na 10 sama się weźmie. Większość liczy na to by zaliczyć. Tyle w temacie.

 2. K 10 miesięcy ago
  Reply

  to, ze komus nie podpadowala szkola, nie znaczy, ze od razu kazdemu sie nie spodoba, jesli wybierzecie dobrze profil, znajac swoje mozliwosci i bedziecie nim zainteresowani, to na pewno nie bedziecie zalowac :)!

 3. Absolwentka 10 miesięcy ago
  Reply

  Najlepsza szkoła. Jak ktoś chce się uczyć to będzie się uczyć bo nauczyciele dadzą możliwość, natomiast jeśli kogoś bardziej interesuje życie towarzyskie to też polecam. Można połączyć obie opcje i bardzo dobrze ja wspominać po latach. A to że nauczyciel nie ciśnie, no cóż jesteś prawie dorosły, sam dokonujesz wyboru i nauczyciele to szanują. Musisz sam wybrać, tutaj masz wybór.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News