Groźny wypadek na Rogowcu.

Autor

Około godziny 15 między Rogowcem a Piaskami doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Podczas manewru wyprzedzania jeden z pojazdów złapał błoto poślizgowe i zepchnął wyprzedane auto na pobocze.

Zielony fiat uderzył w drzewo. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala. Do uwolnienia podróżujących strażacy musieli użyć nożyc hydraulicznych. Przyczyny wypadku nie zostały jeszcze ustalone.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowa.

4 komentarze
 1. zwieracz 7 miesięcy ago
  Reply

  Kupię błoto poślizgowe

 2. Rozwieracz 7 miesięcy ago
  Reply

  Czy „spychanie wyprzedanych samochodów” = sprzedaż za bezcen?

 3. Kierowca 7 miesięcy ago
  Reply

  Czy zawsze musi się znaleźć jakiś niedorozwój umysłowy, który myśli, że jak będzie na chama wyprzedzał wszystko co się da, albo i nie da to szybciej będzie w domu? Gdzie ci się debilu śpieszyło? Leżysz popaprańcu w szpitalu i leży niewinny człowiek, a do tego potrzaskałeś dwa samochody. Życzę zdrowia i rozumu

  • Kierowca 1 7 miesięcy ago
   Reply

   Drodzy czytelnicy, komentatorzy i cała reszto!
   Obrażanie ludzi nic tutaj nie pomoże, zachowujecie się tak jakbyście nigdy nie wyprzedzali innego samochodu i byli perfekcyjnymi kierowcami. Wypadki niestety się zdarzają i nie są raczej spowodowane specjalnie z czyjejś intencji. Wiec następnym razem jeśli kto kolwiek postanowi obrazić drugie człowieka niech na początku się upewni ze jest nieskazitelny i nigdy nie zrobił czegoś podobnego (mowa o wyprzedzaniu) bo inaczej wszyscy kierowcy powinni nazywać się debilami i niedorozwojami ?!
   Zastanówcie się co myślą rodziny poszkodowanych i jak w pewnym stopniu obrażacie również ich.
   Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News